Przykładowe rozwiązania

W zależności od poziomu jasności ulicy oraz tła za przejściem należy dobrać właściwe produkty o odpowiednim rozsyle światła. Dobór jest oparty na wytycznych pochodzących z krajów Unii Europejskiej. Przedstawiamy podstawowe produkty wykonane w technologii LED.

 

CHIC przejscia m     Oprawa Chic jest stosowana do zwykłych szerokości ulic i przejść, przy niższych klasach oświetlenia ulic. Zazwyczaj jest montowana w miejscu lokalizacji znaku D-6 przejścia dla pieszych na wysokości 3,5m.
     
 CHIC przejscia m   Oprawa Tekk jest stosowana dla szerszych ulic, szerszych przejść oraz przy wyższych klasach oświetlenia ulic. Zazwyczaj jest montowana w miejscu lokalizacji znaku D-6 przejścia dla pieszych na wysokości 4-5m.

 

Nasi specjaliści przygotują dla Państwa dobór oświetlenia przejścia - zapraszamy do kontaktu.

Bezpieczne przejście dla pieszych

Bezpieczne przejście dla pieszych

to projekt, którego głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa pieszych użytkowników dróg na przejściach i skrzyżowaniach.

Fundacja KARET wykorzystuje pliki cookies, tylko i wyłącznie w celach statystycznych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.